nr oferty: 93687 / 2018-10-03
Praca dla informatyków
Automation Test Engineer (C#)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jesteś doświadczonym pasjonatem testowania?

Krakowska firma zbranży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, atakże dla odbiorców indywidualnych) poszukuje specjalistów, którzy wesprą ją wpisaniu, wykonywaniu oraz automatyzowaniu aktualnych testów manualnych.

Twoje obowiązki będą obejmowały definiowanie iwykonywanie scenariuszy testowych, rejestrowanie błędów przy użyciu JIRA oraz weryfikację ich poprawek.

Oferujemy:

Co zyskasz?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)

  • Prywatną opiekę medyczna / ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

  • Możliwość skorzystania z obsługi relokacyjnej

Wymagania:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w automatyzacji testów, min. 2 lata

  • Znajomość C#

  • Koncentracja na jakości, dbałość o detale

  • Praktyka w pracy z systemem Android

  • Umiejętność skutecznej komunikacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk GIT i CI

  • Znajomość symetrycznych i asymetrycznych podstaw kryptografii

  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym

Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-03 - 2018-11-02
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_net_software_developer_lodzkie_20131126_104046