nr oferty: 96902 / 2018-11-21
Praca dla informatyków
Automation Test Developer with C#
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w usługach doradczych w zakresie zarządzania ryzykiem oraz rozwiązań technologicznych szukamy osobę na stanowisko: Developera Testów Automatycznych .NET. Jeśli chcesz pracować w zespole doświadczonych specjalistów wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne to natychmiast aplikuj!

W ramach tej pracy będziesz:

  • Tworzyć i rozwijać automatyczne testy w środowisku agileowym

  • Przeprowadzać procesy testowe

  • Dostarczać rozwiązania wykorzystując technologie: WebDriverJS, WATIR oraz Protractor

  • Współpracować z innymi zespołami w ramach realizacji projektów

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwości dynamicznego rozwoju w doświadczonym zespole

  • Szeroki pakiet benefitów placowych i pozapłacowych.

  • Umowę o pracę na korzystnych warunkach

  • Możliwość pracy przy różnych projektach

  • Udział w szkoleniach i wyjazdach

  • Płaska struktura organizacyjna

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Znajomości zagadnień oraz bogaty bagaż doświadczeń w automatyzacji testów oraz chęć rozwoju w kierunku testów automatycznych

  • Język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym

  • Zdolność pracy w systemie Agile Scrum

  • Kompetentność w pracy z Ruby, C#, TypeScript/JavaScript

  • Umiejętność testowania oprogramowania oraz implementacji systemów testowych

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-21 - 2018-12-21
Nasz partner Praca.pl