nr oferty: 92768 / 2018-09-13
Praca dla informatyków
Asystent ds. Wsparcia Klienta z językiem słowackim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Opis stanowiska

Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

  • Obsłużyć przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z codziennym użytkowaniem komputera

  • Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań

  • Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów

  • Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Oferujemy:
Co oferujemy

  • Praca wmiędzynarodowejfirmie dla prestiżowych klientów - około100światowych marek obsługiwanych przez6000profesjonalistów w30 językach

  • Jasno określonaścieżka kariery(ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad20 000 szkoleń onlineoraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie,dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad900 certyfikowanychekspertów z zakresu m.in. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database

  • Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakietdodatków pozapłacowych(opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych wProgramie Referencyjnymi zgarniać nagrody!

  • Nasze biura mają dogodną lokalizację zcertyfikatem €žPrzyjazny rowerom€!

  • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanienowoczesnych technologii wspierających pracęosób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini

Wymagania:
Profil kandydata

Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

  • Bardzo dobrą znajomość języka słowackiego

  • Dobrą znajomość języka angielskiego

  • Nastawienie pro klienckie oraz umiejętność komunikacji

  • Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)

  • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami

Miejsce pracy:
Krakow, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-13 - 2018-10-12
Link do oferty: http://www.praca.pl/absolwenci-ze-znajomoscia-j-niemieckiego-badz-litewskiego_332781.html