nr oferty: 75252 / 2017-12-01
2nd line Support Consultant (ze znajomością j. niemieckiego)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Niemczech, eksperta w zakresie technologii i produktów Oracle - obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

2nd line Support Consultant

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • realizacja incydentów z pierwszego poziomu wsparcia
  • współpraca z programistami w zespole
  • tworzenie dokumentacji analitycznej oraz technicznej
  • wsparcie testów technicznych
  • analiza szczegółowa błędów w systemie produkcyjnym

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia licznych certyfikatów
  • różne, ciekawe projekty dla Klientów
  • szansę awansu i rozwoju zawodowego
  • możliwość kontaktu z najnowszymi technologiami poprzez pracę i szkolenia (również językowe)
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia numer 812.
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu technologii IT lub pokrewne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość ITIL
  • zmysł logiczno-analityczny
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Miejsce pracy:
Kraków, małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-01 - 2017-12-14
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_starszy_analityk_biznesowy_wielkopolskie_20130326_155209