nr oferty: 86726 / 2018-06-05
Praca dla informatyków
Platform Engineer Windows / Unix
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: C/C++, PHP, Perl,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z Krakowa - bardzo znanej, międzynarodowej korporacji poszukujemy Specjalistów na stanowisko Platform Engineer. Praca w dziale innowacyjno-inżynieryjnym w którym osoba odpowiedzialny za rozwiązywanie już istniejących problemów oraz zautomatyzowanie procesów przy tworzeniu nowych produktów i rozwiązań. Praca w oparciu o metodologię Agile.

Dla osób spoza Małopolski - fundusz relokacyjny.

Oferujemy:

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing) w oparciu oUmowę o Pracę,

  • Podniesione koszty uzyskania przychodów,

  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy,miejsce parkingowe),

  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,

  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej,

  • Imprezy integracyjne,

  • Możliwość dofinansowania edukacji,

  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju,

  • Dofinansowanie do sekcjisportowych(narciarska, wakeboardingitp.),

  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinnei inne,

  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny.

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Wymagania:

Kluczowe umiejętności:

  • doświadczenie w programowaniu w wybranym języku skryptowym: Shell, Perl, Python, VBScript, PowerShell, bądź tożsamym.

  • znajomość systemów operacyjnych z perspektywy użytkownika i administratora: Windows lub Linux (Red Hat),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wyższe wykształcenie- Informatyka/Telekomunikacja lub tożsame,

  • umiejętność pracy z zespołem zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej,

  • zdolność do szybkiego uczenia się i docierania do rozwiązań napotkanych problemów.

Mile widziane:

  • znajomość języków programowania: C/C++, Java, C#, PHP,

  • znajomość protokołów sieciowych i usług sieciowych,

  • aspekty bezpieczeństwa w systemach Windows,

  • Active Directory,

  • Wirtualizacja (w oparciu o VMware vSphere/ ESXi),

  • WIX/ InstallShield.

Miejsce pracy:
Kraków , małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-05 - 2018-07-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_greek_mazowieckie_20130122_094203