nr oferty: 74854 / 2017-11-24
Praca dla informatyków
Platform Engineer/Linux Unix
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: C/C++, PHP, Perl,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta z Krakowa - bardzo znanej, międzynarodowej korporacji poszukujemy Specjalistów na stanowisko Platform Engineer. Praca w dziale innowacyjno- inżynieryjnym w którym osoba odpowiedzialny za rozwiązywanie już istniejących problemów oraz zautomatyzowanie procesów przy tworzeniu nowych produktów i rozwiązań. Praca w oparciu o metodologię Agile.

Dla osób spoza Małopolski - fundusz relokacyjny.

Oferujemy:

Oferujemy między innymi:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing) w oparciu oUmowę o Pracę

  • Podniesione koszty uzyskania przychodów

  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłakrzyki, biura wysokiej klasy,miejsce parkingowe)

  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych

  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej

  • Imprezy integracyjne

  • Możliwość dofinansowania edukacji

  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

  • Dofinansowanie do sekcjisportowych(narciarska, wakeboardingitp.)

  • Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinnei inne

  • Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Wymagania:

Kluczowe umiejętności:

  • doświadczenie w programowaniu w wybranym języku skryptowym: Shell, Perl, Python, VBScript, PowerShell, bądź tożsamym

  • znajomość systemów operacyjnych z perspektywy użytkownika i administratora - Linux (Red Hat)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wyższe wykształcenie - Informatyka/Telekomunikacja lub tożsame

  • umiejętność pracy z zespołem zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej

  • zdolność do szybkiego uczenia się i docierania do rozwiązań napotkanych problemów

Mile widziane:

  • znajomość języków programowania: C/C++, Java, C#, PHP

  • znajomość protokołów sieciowych i usług sieciowych

  • aspekty bezpieczeństwa w systemach Windows

  • Active Directory

  • Wirtualizacja (w oparciu o VMware vSphere/ ESXi)

  • WIX/ InstallShield

Miejsce pracy:
Kraków , małopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-24 - 2017-12-23
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_ds_wdrozen_erp_–_programista_cnet_javascript_malopolskie_20130222_151142