nr oferty: 77584 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Tester Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Obejmując to stanowisko będziesz odpowiadał/-a za testowanie aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania. DoTwoich zadań będzie należała analiza wymagań, tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania. Twoim obowiązkiem będzie cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów oraz prowadzenie dokumentacji technicznej. Na bieżąco będziesz współpracował/-a z zespołem developerów.W JCommerce będziesz mógł/-a rozwijać kompetencje własne, a dzięki temu kompetencje firmy.

Oferujemy:

  • silny kompetencyjnie zespół, najnowsze technologie, szkolenia i certyfikacja

  • stały dostęp do PluralSight

  • szkolenia z platformy do zarządzania procesami biznesowymi oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • możliwość pracy w elastycznych godzinach

  • system benefitów do wyboru, a w nim: karnet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, vouchery na paliwo, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne (np. kino, teatr, koncerty) i wiele innych

  • niepowtarzalna atmosfera, nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

Wymagania:
#musthave

  • doświadczenie min. 2 lata

  • znajomość syllabusa ISTQB

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętność tworzenia przypadków testowych

  • umiejętność obsługi dowolnego bugtrackera

  • znajomość SQL

#nicetohave

  • doświadczenie w pracy w SCRUM

  • certyfikat ISTQB

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-01-25
Link do oferty: http://www.praca.pl/starszy-programista-aplikacji_278148.html