nr oferty: 77375 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Tester Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji,

  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań,

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych,

  • dokumentacja wykonanych testów,

  • analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek,

  • udział w testach użytkownika końcowego,

  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi i programistami.

Oferujemy:

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia wprzeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych,

  • dokładności isamodyscypliny,

  • umiejętności pracy wzespole projektowym,

  • mile widziana znajomość narzędzi RedMine, TestLink, Selenium oraz podstawowa znajomość SQL itematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle).

Dołącz do nas, aotrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy opracę,

  • benefity wpostaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji wramach funduszu socjalnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę wotoczeniu zaawansowanym technologicznie,

  • pracę wnajbardziej innowacyjnym Banku wPolsce.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-informatyki_276685.html