nr oferty: 90900 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
Staż - Data Science
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Nasze oczekiwania:

  • Właśnie ukończyłeś/aś szkołę średnią / studiujesz / jesteś maksymalnie 2 lata po studiach, aoprócz tego masz wiele pasji

  • Jesteś humanistą, umysłem ścisłym€Ś lubprezentujesz inną stronę mocy €“ cenimy różnorodność :)

  • Zwinnie poruszasz się w świecie technologii

  • Podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie

  • Pomagasz innym w odnoszeniu sukcesów

  • Jesteś zawsze o krok do przodu

Oferujemy:
Oferujemy Ci:

  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy

  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Certyfikat Stażu z Lwem

  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora

  • Elastyczny czas pracy

Wymagania:
Co Cię czeka?

  • Elastyczność - grafik godzin stażowych dostosujemy do Twojego planu zajęć! Będziesz pracować na taką część etatu, aby praca nie kolidowała ze studiami lub innymi Twoimi obowiązkami.

  • Rozwój w filozofii grywalizacji - za aktywność zdobędziesz punkty

  • Zadania pozwalające osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia

  • Agile€™owe metody pracy i dostęp do nowoczesnych technologii

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/sap-key-user-modul-fi_323646.html