nr oferty: 77378 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Starszy Księgowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Ewidencję dokumentów z obszarów AP, FA oraz T&E,

  • Analizowanie procesów oraz proponowanie i wdrażanie usprawnień,

  • Wdrażanie zmian wymaganych przepisami prawa,

  • Kontakt z klientami, innymi jednostkami Banku w celu wymiany informacji lub/i uzyskania wyjaśnień,

  • Sporządzanie odpowiedzi na zapytania otrzymane od klientów i audytorów,

  • Automatyzację narzędzi wykorzystywanych w obszarze finansów.

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Kompetencji do budowania kontaktu z Klientem,

  • Zdolność do rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności IT,

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • Bardzo dobrej znajomość Visual Basic.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystent_ds_wsparcia_lokalnej_infrastruktury_malopolskie_20130527_135324