nr oferty: 87389 / 2018-06-12
Starszy/Główny Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi GNOCe
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP, Perl,
Opis stanowiska:

  • utrzymanie sieci mobilnej Orange, realizacja zadań prewencyjnych

  • usuwanie awarii w sieciach Operatorów Orange

  • terminową realizację i opiniowanie zmian w sieciach Operatorów Orange

  • zarządzaniem bezpieczeństwem sieci i platform usługowych

  • tworzenie i rozwój oprogramowania wspierającego zarządzanie siecią oraz zwiększającego efektywność pracy

  • współpracę międzynarodową z Grupą Orange i dostawcami

Oferujemy:

  • Widoczne efekty

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Zawsze na czasie

Wymagania:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znasz architekturę sieci GSM/VoLTE,VoWIFI

  • znasz protokoły MAP, ISUP, INAP, SIP, Diameter

  • potrafisz swobodnie posługiwać się językiem angielskim

  • umiejętność programowania w jednym z języków skryptowych: Bash, Perl, Python, PHP; Java będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_senior_plsql_developer_team_leader_lubelskie_20130228_094036