nr oferty: 122862 / 2021-01-06
Specjalista ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim (m/k)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • Przyjmowanie i analiza zgłoszeń od Klientów dotyczących kwestii technicznych.

  • Rozwiązywanie podstawowych problemów zgodnie z przyjętymi zasadami.

  • Rozwijanie wysokich standardów obsługi Klienta.

  • Współpraca z działem IT.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

  • Nowoczesne biuro na terenie Poznania.

  • Pakiet relokacyjny.

  • Grupowe ubezpieczenie.

  • Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny.

  • Atrkacyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.).

  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.

Wymagania:

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i swobodnej komunikacji w tym języku.

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Pozytywnego nastawienia do klienta i komunikatywności;

  • Otwartości na relokację, praca na terenie Poznania.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2021-01-06 - 2021-01-22
Link do oferty: https://www.praca.pl/specjalista-ds-wsparcia-technicznego-z-jezykiem-niemieckim-m-k_4087573.html