nr oferty: 86759 / 2018-06-06
Praca dla informatyków
Specjalista ds. automatyzacji procesów biznesowych
Umiejętności komputerowe:
?rodowiska: Eclipse,
Opis stanowiska:

  • projektowanie, testowanie oraz wdrażanie procesów automatyzacji,

  • zarządzanie oraz modyfikacja procedur RPA (Robotic Process Automation),

  • zapewnienie wsparcia oraz rozwiązywanie prostych problemów technicznych,

  • współpraca zklientem wewnętrznym (technolodzy, architekci oraz inne zespoły).

Oferujemy:

  • praca w globalnej w oparciu o umowę o pracę,

  • międzynarodowe środowisko pracy,

  • bogaty pakiet benefitów pozafinansowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny),

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze Robotic Process Automation,

  • praktyczna znajomość narzędzi: UiPath, Automation Anywhere, BluePrism,

  • znajomość programowania obiektowego, zarządzania bazami danych (m.in VBA),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku programistycznym (Visual Studio, Eclipse),

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

  • umiejętności interpersonalne, proaktywność oraz zdolność organizacji pracy własnej.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-06 - 2018-07-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php-wordpress_311435.html