nr oferty: 83028 / 2018-04-09
Praca dla informatyków
Specjalista BigData
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Unix/Linux,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie rozwiązań informatycznych zapisujących, przetwarzających i wysyłających dane w czasie rzeczywistym

  • Integracja rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami

  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia z zakresu administracji systemami operacyjnymi Unix/Linux

  • Umiejętności rozwiązywania złożonych problemów oraz ich korelacji, wyciągania wniosków i proponowania akcji naprawczych/usprawnień

  • Doświadczenia w zakresie administracji Big Data

Dodatkowo nie są Ci obce:

  • Java SE

  • Python

  • Linux

  • Hadoop

  • Język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

Jeśli nasze wymagania nie są Ci obce, jesteś idealnym kandydatem do pracy na stanowisku Specjalisty BigData w ING Banku Śląskim (obszar infrastruktury).

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-09 - 2018-05-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_technologii_mobilnych_lodzkie_20130122_094339