nr oferty: 84779 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Serwisant
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie najwyższej jakości obsługi serwisowej klientom Spółki.

Zakres obowiązków:

  • opieka serwisowa nad powierzoną pulą urządzeń/zestawów terminalowych POS

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z działaniem urządzeń

  • instalacje zestawów POS

  • demontaż zestawów POS

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń

Oferujemy:
Oferujemy:

  • pakiet szkoleń technicznych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów

  • udział we wdrażaniu najnowszych technologii z zakresu elektronicznych usług płatniczych

  • atrakcyjne warunki finansowe

Wymagania:
Wymagania:

  • umiejętność obsługi systemu operacyjnego MS Windows oraz praktyczna znajomość zagadnień zzakresu budowy sprzętu komputerowego

  • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektronicznych

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych TCP/ IP / LAN / WAN / SSL / VPN

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny: elektronika, informatyka, telekomunikacja)

  • podstawową do rozpoczęcia współpracy jest posiadanie przez Kandydata własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej zarejestrowania

  • prawo jazdy kategorii B + własny samochód

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji i udziału w szkoleniach w Centrali Spółki

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie serwisowania systemów POS oraz systemów fiskalnych

  • certyfikaty i szkolenia z zakresu systemów operacyjnych i sieci informatycznych

Pożądane cechy:

  • odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej

  • umiejętność sprawnego diagnozowania usterek

  • wysoki poziom kultury osobistej

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_it_support_malopolskie_20130122_094600