nr oferty: 72834 / 2017-11-01
Projektant/Programista ETL (Hurtownie Danych, Business Intelligence)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Jeśli interesujesz się tematyką Hurtowni Danych, chcesz współpracować przy rozwoju środowiska klasy Enterprise przetwarzającego i zapisującego dane z setek różnych źródeł, zmierzyć się z takimi zagadnieniami jak data lineage, zapraszamy do aplikowania

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie i programowanie struktur Hurtowni Danych

  • Projektowanie i programowanie zadań ETL ładujących, przetwarzających i wysyłających dane w trybie batch owym

  • Pracę z aplikacją Infosphere Data Stage

  • Pracę z bazami danych Oracle, MS SQL

  • Pracę z aplikacjami Business Intelligence (np. IBM Cognos, MicroStrategy)

  • Integrację rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku

  • Pracę w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...)

  • Wsparcie produkcyjne Hurtowni Danych i aplikacji Business Intelligence

  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości problematyki hurtowni danych i modelowania procesów ETL

  • Biegłości w mapowaniu danych

  • Bardzo dobrej znajomość PLSQL

  • Bardzo dobrej znajomości baz danych Oracle

  • Doświadczenia w dowolnej technologii ETL (preferowany IBM Infosphere Data Stage)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • Aplikacje Business Intelligence (np. IBM Cognos, MicroStrategy)

  • Linux

  • Bash

  • Znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania (GIT, Jenkins, CA Lisa)

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-01 - 2017-11-17
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-e-commerce_254083.html