nr oferty: 96248 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
Projektant / Programista do obszaru aplikacji Ryzyka
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Twoje zadania:

  • Tworzenie, rozwój iutrzymanie Data Martów dla obszaru Ryzyka zwykorzystaniem jednej zwiększych Hurtowni Danych wPolsce

  • Rozwój iadministrację środowiskiem SAS

  • Projektowanie iprogramowanie zadań ETL wSAS Data Integration Studio

  • Pracę zdużymi wolumenami danych oróżnorodnej strukturze

  • Integrację rozwiązań zinnymi wewnętrznymi systemami Banku

  • Pracę wsamoorganizującym się zespole zwykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Oferujemy:
Oferujemy Ci:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Strefę relaksu i rozrywki

  • Dodatkowy monitor

  • Pracę zdalną

  • Szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Parking rowerowy

  • Międzynarodowe projekty

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomości SAS i SQL

  • Doświadczenie związanego z instalacją, konfiguracją i administracją środowiskiem SAS

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym

Mile widziane:

  • Znajomość PL/SQL

  • Znajomość takich technologii jak: PowerShell, Bash, Java, Python

  • Znajomość narzędzi ETL (preferowana znajomość SAS Data Integration)

  • SAS Enterprise Guide

  • SAS Management Console

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-with-french_455755.html