nr oferty: 87156 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
Projektant / Programista SAS
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Twoje zadania:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie rozwiązań aplikacyjnych wspierających procesy biznesowe w obszarze Customer Intelligence

  • Projektowanie i programowanie zadań ETL przetwarzających i zapisujących dane w Data Martach dedykowanych dla obszaru Customer Intelligence

  • Pracę z dużymi wolumenami danych o różnorodnej strukturze i formatach

  • Integrację rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku

  • Rozwój i administrację środowiskiem SAS

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

Oferujemy:
Oferujemy Ci:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Strefę relaksu i rozrywki

  • Dodatkowy monitor

  • Pracę zdalną

  • Szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Parking rowerowy

  • Międzynarodowe projekty

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Znajomość narzędzi ETL (preferowana znajomość SAS Data Integration)

  • Dobra znajomość SAS 4GL i SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)

  • Umiejętność pracy w Enterprise Architect

  • Doświadczenie związane z instalacją, konfiguracją i administracją środowiskiem SAS

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym

  • Umiejętność pracy w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_aspnet_developer_gliwice_amsterdam_slaskie_20130128_094010