nr oferty: 90904 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
Programista / Projektant do obszaru BIG and Fast Data
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Twoje zadania:

  • Rozwój aplikacji woparciu oCassandra DSE

  • Projektowanie rozwiązań informatycznych przetwarzających dane wczasie rzeczywistym (Kafka, Flink)

  • Przetwarzanie danych wśrodowisku rozporoszonym (Hadoop, Hive)

  • Integrację rozwiązań zinnymi wewnętrznymi systemami Banku

  • Praca wobszarze continuous integration icontinuous delivery (konfiguracja, skrypty...)

  • Praca wsamoorganizującym się zespole zwykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Java

  • Linux

  • Cassandra

  • Hadoop

  • Kafka

  • GIT

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/konsultant-sas_323694.html