nr oferty: 84783 / 2018-05-07
Praca dla informatyków
Program talentowy w ING - International Talent Programme
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Niezależnie od tego, czy masz już jasno określony kierunek i chcesz zdobywać specjalistyczną wiedzę, czy też lubisz różnorodność i ciągłe zmiany, International Talent Programme jest idealnym miejscem dla Ciebie!
Dlaczego? Bo z nami nauczysz się więcej!

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Przygodę z ITP rozpoczniesz od stanowiska Specjalisty ds. Projektów, a po roku awansujesz na stanowisko Starszego Specjalisty

  • Cztery projekty, w tym jeden zagraniczny, w różnych obszarach banku

  • Sam/a wybierasz docelowy obszar banku, w którym chcesz pracować

  • Możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów (Lean Six Sigma, Scrum, CFA)

  • Otrzymasz wsparcie managerów poprzez mentoring i coaching

  • Coroczne szkolenia w Amsterdamie

Oferujemy:
Co jeszcze zyskasz:

Wymagania:
Tak jak Jagoda, Angela, Paweł i Diana wybierz jedną z 6 ścieżek i ucz się od najlepszych!

IT | Ryzyko | Bankowość korporacyjna | Bankowość detaliczna | Finanse | HR

Aplikuj, jeśli:

  • Chcesz być częścią międzynarodowej społeczność ING

  • Kończysz studia lub jesteś absolwentem z maksymalnie 2-letnim doświadczeniem

  • Płynnie posługujesz się językiem polskim i angielskim

  • Realizowałeś/aś z sukcesami projekty w organizacjach studenckich, kołach naukowych, biznesie, itp.

  • Podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie

  • Pomagasz innym w osiąganiu sukcesów

  • Jesteś zawsze o krok do przodu

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-07 - 2018-06-06
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_kierownik_projektu_pomorskie_20130122_094541