nr oferty: 96325 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Pracownik help desk z językiem niemieckim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

    • odbieranie połączeń przychodzących i odpisywanie na zapytania klientów

    • diagnozowanie i rozwiązywanie prostych problemów IT dla klientów niemieckojęzycznych

    • raportowanie problemów w systemie

Oferujemy:

Co oferujemy:

    • szkolenia techniczne (IT)

    • zatrudnienie na umowę o pracę

    • pracę na pół etatu, w stałych godzinach 7:00-12:00 lub 15:00-19:00

    • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz program kafeteryjny)

Wymagania:

Profil kandydata:

    • Bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim (B2/C1)

    • Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pomagać innym

    • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

    • Twoją motywacją jest zdobywanie doświadczenia i chęć poznania branży IT

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-systemow-wbudowanych_455545.html