nr oferty: 96316 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Pracownik Helpdesk z językiem niemieckim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Opis stanowiska

Po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

    • Odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z codziennym użytkowaniem komputera

    • Dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów

    • Analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań

    • Współpracować z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Oferujemy:

Co oferujemy

    • Praca zdalna z domu(80%)z założeniem pracy stacjonarnej w jednym z naszych biur zlokalizowanych w Katowicach i Opolu(20%)

    • Praca wmiędzynarodowejfirmie dla prestiżowych klientów - około100światowych marek obsługiwanych przez6000profesjonalistów w30 językach

    • Jasno określonaścieżka kariery(ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad20 000 szkoleń onlineoraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie,dofinansowanie do nauki języków obcych.

    • Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad900 certyfikowanychekspertów z zakresu m.in. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database

    • Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakietdodatków pozapłacowych(opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych wProgramie Referencyjnymi zgarniać nagrody!

    • Nasze biura mają dogodną lokalizację zcertyfikatem €žPrzyjazny rowerom€!

    • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanienowoczesnych technologii wspierających pracęosób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini

Wymagania:

Profil kandydata

Zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

    • Bardzo dobrą znajomość językaniemieckiego

    • Dobrą znajomość języka angielskiego

    • Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do szerokopasmowego internetu

    • Podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi Windows 7 i pakietu MS Office

    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)

    • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania zadaniami

    • Gotowość do sporadycznych podróży do jednego z naszych biur zlokalizowanych w Katowicach i Opolu

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-solution-architect-transport-security-solutions_455501.html