nr oferty: 79573 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Pracownik Działu IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • wsparcie pracowników spółki wzagadnieniach iproblemach związanych zszeroko rozumianą informatyką - HD

  • budowa, konfiguracja oraz serwis sprzętu komputerowego, elementów peryferyjnych oraz elementów sieci komputerowych,

  • serwis sprzętowy wpunktach wcałej Polsce,

  • instalacja oraz modyfikacja oprogramowania, elementów systemów operacyjnych (rodzina Windows, Linux) oraz aplikacji mobilnych na bieżące potrzeby pracowników spółki,

  • przetwarzanie różnego rodzaju danych informatycznych, podstawowa administracja systemów operacyjnych, aplikacji oraz baz danych,

  • analiza aktualnych rozwiązań webowych isieciowych spółki.

Oferujemy:
Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pracę dla firmy, która dynamicznie się rozwija ijest liderem wswojej branży

  • pracę wfirmie, która dba oswoich pracowników istale wnich inwestuje

  • rozwój zawodowy wdynamicznym iperspektywicznym zespole

  • możliwość poznania nowych, ciekawych inowoczesnych technologii, rozwiązań

  • stabilne zatrudnienie woparciu oumowę opracę lub inną wybraną formę współpracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie wokresie wdrożenia

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz zaangażowania wpracy

  • system dodatkowych benefitów (kursy języka angielskiego, wstęp na obiekty sportowe, karta Multisport)

Wymagania:
Jeżeli posiadasz:

  • dobrą znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux iurządzeń mobilnych €“ warunek konieczny

  • dobrą znajomość budowy sieci komputerowych oraz oprogramowania do zarządzania ikomunikacji wsieci,

  • dobrą znajomość aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, itp. oraz inne użyteczne aplikacje biurowe),

  • dobrą znajomość sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych,

  • znajomość j. angielskiego wmowie iw piśmie wstopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie wpracy wzespole,

  • prawo jazdy kat. B.

  • podstawową znajomość zagadnień baz danych iich praktyczne wykorzystanie,

  • podstawową znajomość zagadnień związanych zbudową serwisów internetowych, języków programowania,

  • wykształcenie min. średnie wkierunku informatycznym lub pokrewnym (preferowane wyższe),

Kwalifikacje, które będą dodatkowym atutem:

  • znajomość podstaw programowania itworzenia aplikacji na potrzeby spółki ipracy własnej,

  • dodatkowa wiedza wzakresie przetwarzania różnego rodzaju danych biurowych,

oraz jesteś dyspozycyjny, mobilny , gotowy do wyjazdów służbowych, kreatywny, idynamiczny, nie boisz się nowych wyzwań, stawiasz na rozwój zawodowy, atakże lubisz pracę zludźmi €“ zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-02-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/szkoleniowiec-ms-excel-product-manager_291865.html