nr oferty: 93948 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Młodszy analityk danych finansowych - z j. francuskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, SCC międzynarodowej firmy, w związku z rozwojem struktur zespołu finansowo - księgowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszego analityka danych finansowych

Zakres obowiązków:

  • stały kontakt z klientem (telefon, email)

  • koordynacja procesu płatności

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • weryfikacja danych oraz wprowadzanie do systemu ERP

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • współpraca z jedną z najbardziej rozpoznawalnych globalnych marek na rynku pracy

  • codzienny kontakt z językiem francuskim oraz angielskim

  • konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów

  • jasna ścieżka kariery wewnątrz organizacji

  • dostęp do szkoleń

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego (poziom C1/C2 - wymóg konieczny)

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)

  • chęć zdobycia cennego doświadczenia w obszarze finansowo - księgowym

  • mile widziane także osoby posiadające juz pierwsze doświadczenia zawodowe (w obszarze finansów, księgowości, obsługi klienta)

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności interpersonalne

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-05
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_starszy_konsultant_ds_rekrutacji_malopolskie_20131225_102012