nr oferty: 84828 / 2018-05-08
Praca dla informatyków
Młodszy Programista
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Tworzenie/ projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa

  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole

  • Współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania

  • Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

  • Tworzenie testów jednostkowych wspierających proces tworzenia aplikacji

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości języka Java

  • Znajomość platformy Spring

  • Znajomości wzorców projektowych

  • Znajomości relacyjnych baz danych, języka SQL

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server / Unix na poziomie umożliwiającym zarządzanie i automatyzację

  • Wiedza z zakresu podstawowych protokołów sieciowych

  • Znajomość systemów UNIX / WINDOWS w celu przeszukiwania plików pod kątem uzyskania konkretnych danych ( regular expressions )

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • Znajomość SPLUNK na potrzeby rozwoju monitoringu aplikacyjnego

  • Znajomość MVEL

  • Znajomość GIT, MAVEN

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-08 - 2018-06-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_ds_bezpieczenstwa_sieci_z_jezykiem_wloskim_dolnoslaskie_20130122_094602