nr oferty: 83090 / 2018-04-12
Praca dla informatyków
Młodszy Programista
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic, .NET,
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • automatyzację procesów

  • tworzenie i modyfikacje aplikacji wspierających te procesy

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Finanse),

  • dobrej znajomości .NET (C#, ASP.NET MVC), HTML5, CSS3, JavaScript,

  • znajomość języka zapytań bazodanowych SQL,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w tym Access (mile widziane wykorzystywanie Visual Basic for Applications)

  • umiejętność analizy dużej ilości danych pochodzących z różnych źródeł,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • skuteczności i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • otwartości na zmiany,

  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji,

  • zaangażowania i pasji w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • Text mining

  • Machine learning

  • Big data

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-12 - 2018-05-12
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-php_302826.html