nr oferty: 77679 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
Inżynier testów
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • projektowanie nowych i utrzymanie testów automatycznych oraz rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów

  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji testowej

  • wsparcie w opracowywaniu i projektowaniu wymagań.

  • analizę zgłaszanych wymagań oraz prowadzenie analiz systemowych.

  • samodzielne prowadzenie testów manualnych: funkcjonalnych (w oparciu o wymagania i procesy biznesowe), akceptacyjnych z uwzględnieniem zmiany w innych aplikacjach i systemach w banku

  • współprace z programistami, analitykami w zakresie rozwoju aplikacji.

  • kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami.

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester, konsultant)

  • wykształcenia wyższego (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne - również studenci ostatnich lat mający doświadczenie zawodowe)

  • znajomości narzędzi wspomagających testy automatyczne

  • znajomości jednego z języków programowania C; C++; Java SE; C# w stopniu co najmniej podstawowym

  • znajomości języka zapytań SQL

  • znajomości narzędzi do automatyzacji testów np.:

    • frameworka Selenium WebDriver

    • środowisk CI (np. Jenkins)

    • frameworka BDD JBehave

    • zapytań XPath

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole, skrupulatności, samodzielności, dyspozycyjności

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowania z wykorzystaniem standardu UML i znajomość narzędzia Enterprise Architect,

  • znajomości zasad testowania oprogramowania

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/specjalista-ds-baz-danych-mssql_278809.html