nr oferty: 72679 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Inspektor bezpieczeństwa teleinformatycznego
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

Główny zakres obowiązków:

  • udział w procesie zarządzania ryzykiem IT

  • weryfikacja poprawności realizacji zadań przez administratora bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • weryfikacja znajomości i przestrzegania przez użytkowników zasad ochrony informacji niejawnych

  • weryfikacja znajomości i przestrzegania przez użytkowników procedur bezpiecznej eksploatacji systemów teleinformatycznych

  • weryfikacja stanu zabezpieczeń systemu teleinformatycznego

  • analiza rejestru zdarzeń dotyczących bezpieczeństwa systemu teleinformatycznego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania:
Wymagania:

Niezbędne:

Wykształcenie: Wyższe kierunki: informatyczne, teleinformatyczne

Doświadczenie zawodowe: 3 lata doświadczenia zawodowego worganizowaniu iadministrowaniu systemami teleinformatycznymi, systemami kontroli dostępu, systemami rozproszonego monitoringu wizyjnego, systemami sygnalizacji włamania ipożaru

Znajomość:

  • języka angielskiego €“ słownictwa technicznego zzakresu informatyki

  • zarządzania konfiguracją sieci

Umiejętność:

  • przewidywania konsekwencji podejmowanych decyzji

  • logicznego ianalitycznego myślenia

  • pracy pod presją czasu

Pożądane:

Kursy:

  • Cisco CCNA

  • specjalistyczne zzakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego prowadzonego przez ABW lubSKW

Licencje:

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą €žpoufne"

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Znajomość:

  • konfiguracji sieci przewodowych ibezprzewodowych

  • sieci LAN/WLAN iurządzeń sieciowych

  • protokołów TCP/IP, SIP, DHCP oraz DNS

  • produktów firmy Cisco iMikrotik

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-11-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_bez_doswiadczenia_lodzkie_20130122_094353