nr oferty: 87310 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Finance Support Dynamics AX Specialist
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Lokalizacja: woj. śląskie / Katowice

Międzynarodowy Klient powiększa obecnie zespół wKatowicach. Ambitne plany związane bezpośrednio zdynamicznym rozwojem organizacji zakładają, że do końca roku budżetowego zespół ma się powiększyć o200%!

Firma jest na etapie migracji systemów iprocesów finansowych do Dynamics AX 2012. Wzwiązku zpowyższym, pojawiła się ciekawa oferta pracy dla osoby zdoświadczeniem wfinansach / rachunkowości azarazem zwiedzą wzakresie Dynamics AX.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu finansowego wmigracji danych zbieżących systemów do Dynamics AX

  • Koordynacja integracji wewnętrznych aplikacji zDynamics AX

  • Uczestnictwo wprojekcie implementacji systemu iwspółpraca zwewnętrznym zespołem implementacyjnym

  • Koordynacja User Acceptance Testing (UAT)

  • Przeprowadzanie szkoleń za zakresu systemu iwewnętrznych aplikacji wzależności od potrzeb zespołu

  • Bieżące zadania finansowo-księgowe

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy

  • Możliwości rozwoju na arenie międzynarodowej

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

  • Karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

Oczekiwanie doświadczenie

  • Dobra znajomość procesów finansowo- księgowych, rachunkowości

  • Doświadczenie praktyczne w pracy przy wdrożeniu Dynamics AX (jako key-user, support, konsultant, księgowy czy kontroler)

  • Gotowość wsparcia i umiejętność dzielenia się wiedzą z członkami zespołu

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów i szkoleń będzie dodatkowym atutem

  • J. angielski na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_business_development_manager_software_development_mazowieckie_20130122_094305