nr oferty: 77379 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Fast Data Developer
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Tworzenie, rozwijanie i obsługę narzędzi związanych z procesowaniem bardzo dużych strumieni danych w czasie rzeczywistym (real-time streaming processing)

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (preferowany profil informatyczny)

  • Min 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku JAVA

  • Gotowości do szybkiej nauki rozwiązania Apache Flink

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Skuteczności i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Dodatkowym atutem będzie możliwość relokacji do Katowic

Mile widziane:

  • Znajomość produktów Apache: Kafka, Spark, Storm, Cassandra

  • Gotowości do szybkiej nauki programowania w języku SCALA

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_it_technical_support_with_italian_dolnoslaskie_20130527_135245