nr oferty: 76662 / 2017-12-22
Praca dla informatyków
Disaster Recovery Manager
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Realizowanie zadań związanych z budowaniem i aktualizacją planów zachowania ciągłości działania usług Banku

  • Planowanie, przygotowywanie i koordynowanie testów Disaster/Recovery w tym corocznych Planów Zachowania Ciągłości dla Centrów Komputerowych Banku

  • Wspieranie zespołów projektowych i właścicieli aplikacji w zakresie tworzenia i testowania planów DR

  • Przygotowywanie i utrzymanie planów DR w zakresie infrastruktury IT

  • Udział w pracach sztabów kryzysowych i zespołów naprawczych

  • Raportowanie w ramach procesu zachowania ciągłości działania

  • Przygotowywanie i koordynowanie prac serwisowych w Centrach Komputerowych

  • Nadzór na utrzymaniem infrastruktury IT na odpowiednim poziomie bezpieczeństwa (poziom poprawek, zgodność z wytycznymi bezpieczeństwa platform IT wydanymi przez Grupę ING)

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu Zarządzania Ciągłością Działania w IT

  • Wiedzy z zakresu podstaw funkcjonowania systemów:

    • Platforma: AS400, Unix, Winte

    • Baz danych Oracle, MS SQL, Cassandr

    • Websphere MQ

    • Macierzy dyskowych

    • Serwerów aplikacyjnych Websphere, Jboss, Tomcat

  • Znajomości zagadnień związanych z wirtualizacją środowisk - w tym wirtualizatora Hyper-V oraz produktów System Center,

  • Podstawowej znajomość Splunk

  • Podstawowej wiedza zakresu sieci komputerowych

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację

  • Doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa systemów IT (mile widziane doświadczenie w zakresie testów i audytów bezpieczeństwa)

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-22 - 2018-01-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-j2ee_272498.html