nr oferty: 72864 / 2017-10-31
Praca dla informatyków
Data Scientist – Marketing
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Budowę oraz utrzymanie modeli służących do analizy atrybucji (on/off-line) €“ wykorzystywanych w planowaniu mediów

  • Złożoną analizę danych m.in. w oparciu o wyniki modelowania, w tym analizę ścieżek wielokanałowych

  • Przygotowanie rekomendacji, których celem będzie zwiększenie efektywności działań marketingowych

  • Współtworzenie strategii mediowej oraz reguł komunikacji w ramach zewnętrznych kanałów digital

  • Ciągłe poszukiwanie i testowanie w praktyce nowego podejścia do budowania zaawansowanych segmentów w platformie DMP

  • Współpracę z innymi jednostkami w Banku w zakresie przygotowania działań marketingowych, w tym komunikacji marketingowej

  • Współpracę z agencjami współpracującymi, domem mediowym, a także jednostkami w ramach Grupy ING

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2-letniego, praktycznego doświadczenia w obszarze €žData science€ w tym Machine Learning, modelowanie ekonometryczne, atrybucja

  • Wykształcenia wyższego (preferowane statystyka, matematyka, ekonomia, informatyka, ekonometria)

  • Znajomość przynajmniej jednego języka programowania używanego w modelowaniu danych (preferowany Python),

  • Korzystania z systemów baz danych SQL, znajomość baz nierelacyjnych, typu Cassandra, Mongo

  • Znajomość narzędzi Hive, Apache Spark, HDFS, Tensorflow, Keras oraz umiejętność poruszania się w Linuksie (drobne skrypty Shell) będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności interpretacji wyników analiz

  • Kreatywności i zdolności podważania status quo

  • Samodzielności w działaniu

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-31 - 2017-11-23
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1022990?jobSource=XMLFeed