nr oferty: 93883 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Business Intelligence Consultant (SAP BW)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: ABAP,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Czym będziesz się zajmować?

  • bezpośrednią współpracą z klientem przy wdrożeniu systemów raportowania opartych na technologii SAP Business Warehouse oraz technologii z nim związanych: HANA, BW on HANA, BPC Embedded (BW-IP) oraz Business Objects

  • zbieraniem i analizą wymagań biznesowych oraz tworzeniu rozwiązań na ich podstawie

  • bezpośrednią implementacją rozwiązań w systemie oraz ich testowaniu

  • utrzymaniem istniejących rozwiązań

Oferujemy:
Co możemy Ci zapewnić?

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (dwa, trzy razy w tygodniu)

  • możliwość dołączenia do budowanego od podstaw centrum rozwoju oprogramowania jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji €“ pełne dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-lerningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.

  • pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości SAP BW:

    • ekstrakcja danych (wykorzystanie standardowe i (tworzenie) niestandardowych ekstraktorów)

    • modelowanie danych (InfoCube, DSO, Multiprovider, ADSO, Composite Provider, transformacje, rutyny startowe i końcowe)

    • autoryzacje

    • raportowanie (Query Designer, BEx Analyzer, Analysis for Office)

  • podstawowej znajomości języka ABAP

  • swobodnego poruszanie się po systemie (znajomość podstawowych transakcji i tabel SAP)

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • doświadczenia przy wdrażaniu projektów

Mile widziane:

  • znajomość technologii HANA

  • znajomość rozwiązania BPC Embedded

  • znajomość biznesowa SAP (FI, CO, MM, ...)

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_accountant_ap_andgl_with_german_malopolskie_20131225_102014