nr oferty: 83012 / 2018-04-05
Praca dla informatyków
Analityk ds. Monitoringu Pracy Urządzeń i Systemów
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:
Opis stanowiska

  • Monitorowanie i nadzór procesów informatycznych

  • Reagowanie na incydenty i alarmy systemowe według z góry zdefiniowanych procedur

  • Realizacja zadań zgodnie z dokumentacją zawierającą zasady działania

  • Wykonywanie planowanych zmian na systemach

  • Oferowanie wsparcia technicznego pierwszego poziomu

Oferujemy:
Co oferujemy

  • Praca wmiędzynarodowejfirmie dla prestiżowych klientów - około100światowych marek obsługiwanych przez6000profesjonalistów w30 językach.

  • Jasno określonaścieżka kariery(ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad20 000 szkoleń onlineoraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanychekspertów z zakresu m.in. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database

  • Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakietdodatków pozapłacowych(opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych wProgramie Referencyjnymi zgarniać nagrody!

  • Nasze biura mają dogodną lokalizację zcertyfikatem €žPrzyjazny rowerom€!

  • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanienowoczesnych technologii wspierających pracęosób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.

Wymagania:
Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość systemów operacyjnych z przynajmniej jednej rodziny - Windows albo Linux/UNIX

Opcjonalnie:

  • Znajomość technologii mainframe (AS400, Control-M)

  • Znajomość zagadnień sieciowych: DNS, DHCP

  • Mile widziana znajomość metodologii ITIL

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-05 - 2018-05-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_consultant_sap_fico_lodzkie_20130122_094354