nr oferty: 78724 / 2018-01-30
Praca dla informatyków
Analityk ds. Customer Intelligence
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

Efektywną komunikację direct marketingową, czyli:

  • Definiowanie mechanizmów doboru klientów do kampanii marketingowych,

  • Współtworzenie strategii oraz reguł komunikacji klientów,

  • Analizę zachowań klientów oraz przedkładanie rekomendacji,

  • Implementację procesów przetwarzania danych.

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych €“ z tym znajomości SQL, narzędzi SAS, ORACLE,

  • Znajomości zagadnień i metod programowania np. C++ lub Java,

  • Umiejętności interpretacji wyników analiz,

  • Biegłości posługiwania się MS Office, w szczególności MS Excel, VBA,

  • Znajomości zagadnień komunikacji marketingowej oraz UX,

  • Płynnego posługiwania się językiem angielskim w piśmie i mowie.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-30 - 2018-03-01
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-java-developer_286292.html