nr oferty: 72684 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Analityk ds. Customer Intelligence
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

Efektywną komunikację direct marketingową realizowaną wielokanałowo, czyli:

  • Analizę zachowań klientów oraz przedkładanie rekomendacji

  • Analizę raportów efektywności działań marketingowo-sprzedażowych

  • Współtworzenie strategii oraz reguł komunikacji klientów

  • Wsparcie w monitorowaniu spójności oraz terminowości komunikacji wielokanałowej

  • Implementację logiki dla kampanii marketingowych

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrych umiejętności analizowania i syntezy informacji, wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Silnego zmysłu biznesowego i strategicznego podejścia do danych liczbowych

  • Wykształcenia wyższego (preferowane statystyka, matematyka, ekonomia, informatyka)

  • Wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych

  • Dobrej znajomości SQL, środowiska SAS, bazy danych ORACLE

  • Umiejętności pracy z dużymi zbiorami danych

  • Umiejętności interpretacji wyników analiz

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel, VBA

  • Znajomości zagadnień komunikacji marketingowej oraz UX

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-11-19
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_net_developer_malopolskie_20130122_094319