nr oferty: 92746 / 2018-09-13
Praca dla informatyków
Analityk Systemowy
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

  • badanie potrzeb klientów wewnętrznych oraz bieżąca współpraca wobszarze zmian wsystemach IT,

  • analiza wymagań oraz precyzyjne uzgadnianie możliwych szczegółów dot. systemów IT,

  • prowadzenie analiz systemowych na podstawie stworzonej specyfikacji iogólnego projektu technicznego,

  • współpraca zzewnętrznymi dostawcami IT,

  • partycypowanie wposzerzaniu idoskonaleniu nowych rozwiązań wobszarze SAP ERP,

  • przygotowanie rozwiązań mających na celu optymalizować rozwiązania IT.

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pracę wfirmie ougruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę wdoświadczonym zespole oraz urozmaicony zakres projektów,

  • stałą możliwość rozwoju ipodnoszenia kwalifikacji wramach szkoleń,

  • dodatkowe pakiety benefitów m.in prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

  • pracę wprzyjaznej atmosferze wfirmie zzasadami,

  • strefy relaksu oraz pyszną kawę.

Wymagania:

  • wiedza idoświadczenie wobszarze analizy systemowej wpoparte minimum 3-letnim doświadczeniem pracy na podobnym stanowisku (mile widziane wSSC/BPO),

  • znajomość systemu SAP ERP, wszczególności moduły: SD, MM, FI,

  • znajomość SQL, notacji UML oraz BPMN,

  • ogólna wiedza dotycząca przebiegu procesu księgowego P2P (purchase-to-pay),

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • doświadczenie wprototypowaniu,

  • rozwinięte zdolności analityczne,

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (mile widziana umiejętność zarządzania zespołem projektowym),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-13 - 2018-10-13
Link do oferty: http://www.praca.pl/sql-developer-banking-sector_331972.html