nr oferty: 72831 / 2017-11-01
Praca dla informatyków
Analityk IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Udział w ramach zespołu Scrum w budowie i rozwoju nowego systemu

  • Samodzielne zbieranie wymagań, prowadzenie analiz biznesowych i systemowych dla nowych modułów systemu/nowych obszarów funkcjonalnych

  • Rekomendowanie optymalnych rozwiązań

  • Bezpośrednia współpraca z programistami i biznesem

  • Koordynowanie zmian w systemie

  • Zapewnienie wsparcia przy utrzymaniu systemu

  • Pisanie i utrzymywanie dokumentacji

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętność projektowania procesów biznesowych

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL) oraz wykorzystywania języka T-SQL

  • Znajomość SOAP, REST i zagadnień integracji

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość UML i BMPN

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania

  • Predyspozycje do pracy w SCRUM

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-01 - 2017-11-17
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-developer-programmer_254182.html