nr oferty: 93612 / 2018-10-01
Praca dla informatyków
Analityk CyberSecurity Operational Center - Specjalista
Umiejętności komputerowe:
Internet: SMTP, DNS,
Opis stanowiska:
Twoje zadania:

  • Wykrywanie oraz identyfikacja cyberataków z wykorzystaniem narzędzi bezpieczeństwa (skanery podatności, anti-Virus, anti-Malware, SIEM, forensic tools itp.)

  • Analiza zdarzeń z systemów źródłowych, priorytetyzacja alertów, ocena wpływu na infrastrukturę Banku.

  • Reakcja na alerty z systemów bezpieczeństwa,

  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa IT, prowadzenie analiz informatyki śledczej

  • Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrażanie i monitorowanie najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa.

Oferujemy:
Oferujemy Ci:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Strefę relaksu i rozrywki

  • Dodatkowy monitor

  • Pracę zdalną

  • Szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Parking rowerowy

  • Międzynarodowe projekty

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

  • Doświadczenie zawodowe potwierdzające umiejętności w obszarze bezpieczeństwa sieci LAN/ MAN/ WAN oraz metody zapobiegania zagrożeniom i atakom sieciowym.

  • Praktycznej znajomości protokołów: TCP/IP, DNS, HTTP, SMTP, SSL.

  • Znajomość narzędzi umożliwiających analizę i przetwarzanie ruchu sieciowego.

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

  • Umiejętności pracy pod presją.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-01 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_proofreader_with_french_and_italian_or_portuguese_malopolskie_20131023_102026