nr oferty: 78715 / 2018-01-29
Praca dla informatyków
Analityk Business Intelligence - kredyty konsumpcyjne
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Wykonywanie analiz danych i na ich podstawie rekomendowanie i wspieranie rozwoju biznesu kredytów konsumenckich,

  • Współpracę przy budowie zaawansowanych analitycznie modeli, dotyczących zachowań klientów w różnych scenariuszach i ich wpływu na sprzedaż kredytów konsumenckich i ryzyko kredytowe (dane behawioralne, zewnętrzne bazy, BIK, etc.)

  • Przygotowywanie niestandardowych analiz ryzyka kredytowego na potrzeby wsparcia rozwoju sprzedaży produktów bankowych

  • Opracowywanie analiz w celu definiowania grup klientów o najwyższej skłonności zakupu produktów kredytowych

  • Analizy dochodowości ofert kredytowych i rekomendowanie zmian w zakresie parametrów cenowych

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: matematyka/statystyka, ekonomia lub informatyka

  • Umiejętności programowania na poziomie zaawansowanym (4GL, SQL, Visual Basic, inne)

  • Znajomości środowiska SAS: narzędzi statystycznych; umiejętności przetwarzania danych

  • Znajomości produktów i procesów kredytowych

  • Umiejętności współpracy w różnorodnym i dynamicznym zespole

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w banku lub innej instytucji finansowej, doradczej, firmie IT z branży zarządzania big data albo data science

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-29 - 2018-02-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/customer-support-specialist-for-german-language-enthusiasts_286308.html