nr oferty: 96380 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Analityk w Departamencie Informacji Zarządczej
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Pracując unas, będziesz odpowiedzialny za:

  • Uczestnictwo oraz wsparcie procesu produkcji idostarczania informacji zarządczej,

  • Opracowywanie raportów ad-hoc oraz analiz cyklicznych,

  • Wdrażanie iusprawnianie narzędzi raportowych ianalitycznych,

  • Wsparcie analityczne dla strategicznych projektów przeprowadzanych wBanku,

  • Ścisłą współpracę zinnymi jednostkami biznesowymi wcelu rozwoju hurtowni danych oraz świadomego wykorzystywania informacji wBanku,

  • Współtworzenie zintegrowanej warstwy raportowej.

Oferujemy:

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników €“ doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. W naszej strukturze sprzedaży funkcjonują oddziały Noble Banku, dedykowane bankowości prywatnej oraz wyspecjalizowane w bankowości detalicznej placówki Getin Banku. Nasz zespół działa w ramach Sieci Sprzedaży Getin Banku - Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartego na zmiany i innowacje. To my tworzymy jego wizerunek w oczach Klienta.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2-letniego doświadczenia w bankowości w obszarach analitycznych mających na co dzień styczność z bazami danych,

  • Doświadczenia w realizacji zadań/projektów analitycznych i/lub modelowania danych,

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane: Bankowość, Finanse, Ekonomia, Informatyka lub inne analityczne €“ Matematyka, Ekonometria, Statystyka, Zarządzanie),

  • Biegłej znajomości SQL pozwalającej na samodzielną pracę analityczną z wykorzystaniem technik programowania,

  • Dobrej znajomości programów MS Office (szczególnie Excel),

  • Wysokich zdolności analitycznych i samodzielności w wyciąganiu i prezentowaniu wniosków,

  • Umiejętności interpersonalnych pozwalających na łatwą komunikację z innymi użytkownikami danych w organizacji, odbiorcami i autorami raportów,

  • Chęci samorozwoju i podnoszenia kompetencji.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,

  • Samodzielne stanowisko pracy.

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-net_455240.html