nr oferty: 96285 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Administrator systemów IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • zarządzanie stacjami roboczymi, dystrybucja oprogramowania i aktualizacji, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania (preferowana znajomość systemów Microsoft Center)

  • profilowanie środowiska pracy użytkownika (elementy zarządzania tożsamością, polityki domenowe, bezpieczeństwo danych)

  • automatyczna dystrybucja obrazów systemów operacyjnych (MDT)

  • automatyzacja procesów IT (MS Orchestrator)

  • wykorzystanie narzędzi wspomagających typu SCOM

  • wykorzystanie oprogramowania bazodanowego MS SQL Server, Oracle i języka T-SQL

  • wykorzystanie technologii wirtualizacyjnych (Citrix, Vmware, Hyper-V)

  • zabezpieczanie, certyfikowanie i szyfrowanie danych

  • programowanie i pisanie skryptów (preferowane: Powershell, C#, Visual Basic)

  • integracja systemów informatycznych, migracja danych i upgrade środowisk pracy użytkownika

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań automatyzujących procesy IT

  • tworzenie procedur i dokumentacji technicznych

  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz narzędzi wspomagających (HP Quality Center)

  • realizacja projektów informatycznych, metodologii ITIL, Prince

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunek: informatyka)

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych, baz danych, zarządzania środowiskiem stacji roboczych

  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania firmy Microsoft w zakresie systemów operacyjnych stacji roboczych (Windows 7, Windows 10), serwerów, oprogramowania biurowego, systemów pocztowych itp.

  • znajomości technologii sprzętowych w zakresie komputerów osobistych, laptopów, serwerów i doświadczenia w analizie ofert rynkowych

  • wiedzy z zakresu projektowania procesów informatycznych, tworzenia instrukcji, procedur, znajomości narzędzi projektowych

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz jasnego formułowania pytań i interpretacji informacji

  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:

pko, bank, bp

Wymagania:
Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-tester-administrator_455484.html