nr oferty: 79545 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Administrator aplikacji Aldon - IBM iSeries
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: RPG, CL,
Bazy danych: DB2,
Opis stanowiska:
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Administrację narzędziem Aldon LMi

  • Przygotowywanie i optymalizację wykonania pakietów instalacyjnych na platformie

  • Analizę problemów w działaniu narzędzia Aldon oraz sytuacji wyjątkowych związanych z przygotowanymi rozwiązaniami

  • Utrzymywanie wysokiej jakości i dostępności narzędzia Aldon LMi oraz Procesu Zarządzania Zmianą

  • Automatyzację czynności powtarzalnych w ramach wykonywanych zadań

Oferujemy:
Naszym pracownikom oferujemy:
Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia administracyjnego lub programistycznego na platformie iSeries

  • Znajomości architektury systemu iSeries

  • Podstawowej znajomości narzędzi developerskich i kompilacji kodu oraz procesu zarządzania zmianą w oprogramowaniu

  • Umiejętności pisania skryptów na platformie iSeries (CL)

  • Podstawowej wiedzy z zakresu języków programowania RPG, C oraz relacyjnej bazy danych DB2

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Nastawienia na rozwój i doskonalenie

Miejsce pracy:
Katowice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-java_291142.html