nr oferty: 96289 / 2018-11-07
Praca dla informatyków
Inżynier systemowy - wdrożeniowiec
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, wdrażanie iadministrację środowisk unaszych klientów. Zakres administracji obejmuje konfigurację iutrzymanie działania różnych usług iśrodowisk opartych na systemach operacyjnych Windows iLinux. Prace administracyjne obejmują konfigurację, bieżącą obsługę, monitoring, tworzenie dokumentacji, identyfikację irozwiązywanie problemów oraz inne zlecone czynności.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • ciekawe projekty,

  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • otwartość na Twoje pomysły,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • dobrą atmosferę w pracy.

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość macierzy dyskowych (HP 3PAR,NatApp, EMC), serwerów i zabezpieczania danych (backup),

  • znajomość Vmware, Hyper-V lub KVM potwierdzona certyfikatami, znajomość innych technik wirtualizacji będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność instalacji, konfiguracji i zaawansowanej administracji OS Windows i/lub Linux Serwer,

  • znajomość zagadnień sieciowych, niezbędnych przy projektowaniu i instalacji środowisk u klienta. (ARUBA, HPE, CISCO, FORTINET),

  • bardzo dobra znajomość technologii SAN,

  • bardzo dobra znajomość środowisk serwerowych opartych na platformie x86_64,

  • umiejętność dobrania odpowiedniego rozwiązania hardware/software do potrzeb klienta,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,

  • dobra organizacja oraz metodyczne podejście do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i realizacji założonych projektów,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania wielu zróżnicowanych zadań oraz wyznaczania priorytetów,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów,

  • posiadanie certyfikatów potwierdzających umiejętności z zakresu znajomości technologii (np. Microsoft, MCSA Windows, Vmware VCP, HPE MASE, CCNA),

  • chęć ciągłego doskonalenia umiejętności.

Miejsce pracy:
Katowice, Żywiec, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/ogolnopolski-program-praktyk-studenckich_455437.html