nr oferty: 93918 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Tester Oprogramowania
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie testów produktów AUCOTEC

  • Aktywna praca nad rozwojem procesu zarządzania jakością

  • Badanie funkcjonalności z punktu widzenia użyteczności oraz opracowywanie usprawnień

  • Ścisła współpraca z naszymi programistami

  • Zarządzanie błędami w systemie ALM

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy w dobrze prosperującej branży

  • Osobistą oraz fachową swobodę w działaniu

  • Możliwość przejęcia odpowiedzialności

  • Atrakcyjne możliwości dokształcania

  • Miłą atmosferę w dynamicznym zespole

Wymagania:

  • Zorientowany na cel, uporządkowany i wnikliwy sposób pracy

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Otwartość na współpracę, wymianę doświadczeń i informacji w obrębie zespołu

  • Gotowość na zgłębianie nowych obszarów wiedzy

  • Zainteresowanie produktami IT oraz software

  • Solidność i skrupulatność oraz samodzielność i determinacja w realizacji wytyczonych celów

Mile widziane:

  • Wykształcenie elektrotechniczne, IT lub pokrewne

  • Umiejętności w zakresie

    • instalacji i obsługi aktualnych systemów operacyjnych Microsoft

    • testowania oprogramowania i zarządzania jakością

    • tworzenia scenariuszy testowych

    • obsługi oprogramowania Microsoft Test Manager

  • Znajomość Microsoft Team Foundation Server oraz Microsoft Visio

  • Znajomość rozwiązań CAD/CAE oraz projektowania elektrotechnicznego

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_network_engineer_pomorskie_20140123_104240