nr oferty: 79572 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
Inżynier Wsparcia – ERP – Helpdesk 1-2nd Line
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • obsługa wspieranych systemów IT w szczególności Salesforce.com

  • rozwiązywanie problemów użytkowników wspieranych systemów IT

  • współpraca z developerami i zespołami wsparcia IT

  • analizowanie nowych zgłoszeń IT

  • testowanie poprawek kodu i nowych funkcjonalności

  • definiowanie katalogów produktów w systemach IT

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej w dziale IT

  • szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoka premia roczna

  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne)

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze wsparciem użytkowników, najlepiej w międzynarodowym środowisku

  • mile widziane: znajomość specyfiki pracy inżyniera wsparcia, helpdesk aplikacyjnego, helpdesk ERP / SalesForce, znajomość metodologii ITIL, umiejętność pracy w środowisku RedHat Linux

  • znajomość SQL i Excel na poziomie profesjonalnym

  • komunikatywna lub biegła w mowie i piśmie znajomość j. angielskiego

  • mile widziane wykształcenie ścisłe lub informatyczne.

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-developer-c-c_292266.html