nr oferty: 79420 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Informatyk / Specjalista ds. IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie ciągłości i bezawaryjności pracy serwerów, stacji roboczych, laptopów oraz drukarek

  • sprawowanie opieki nad siecią informatyczną

  • wsparcie techniczne użytkowników oprogramowania używanego w przedsiębiorstwie

  • przekazywanie usterek do drugiej linii wsparcia

  • naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego

  • instalowanie i konfigurowanie oprogramowania/sprzętu

  • administrowanie centralą telefoniczną oraz kartami dostępu

Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilność zatrudnienia

  • interesującą pracę w zgranym zespole

  • ubezpieczenie grupowe, opiekę zdrowotną oraz pakiety sportowe

  • dobrą atmosferę pracy

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • wykształcenie- w trakcie studiów lub absolwenci

  • miejsce zamieszkania w promieniu 30 km od Kłodzka

  • wiedza z podstaw administracji Windows Serwer

  • ogólna wiedza z zakresu administracji Windows 7, 10

  • znajomości zagadnień i funkcjonowania sieci LAN, WAN i WLAN

  • ogólna wiedza z zakresu wirtualizacji

  • znajomość budowy komputerów

Miejsce pracy:
Jaszkowa Dolna, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290640.html