nr oferty: 73200 / 2017-10-25
Praca dla informatyków
Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

  • administrowanie infrastrukturą sieciową firmy zapewniając jej nieprzerwane działanie

  • wsparcie użytkowników końcowych w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie

  • pracę w dynamicznym zespole

Wymagania:

  • znajomość Microsoft Windows i aplikacji biurowych Microsoft Office

  • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów (komputery, routery, sieć LAN, drukarki itp.)

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowych

  • praktyczna znajomość Active Directory, VoIP, VPN

  • praktyczna znajomość programów grafiki bitmapowej oraz wektorowej

  • znajomość internetowych platform e-commerce/blog (np. Prestashop, Wordpress)

Mile widziane:

  • znajomość podstaw: SQL, PHP, HTML., CSS, JavaScript

  • znajomość programów finansowo-magazynowych WF-MAG, WF-FaKir

  • znajomość zasad przygotowywania materiałów do DTP

  • znajomość Android, Mac OS i iOS

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-25 - 2017-11-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-informix_256302.html