nr oferty: 89948 / 2018-07-24
Praca dla informatyków
Programista / Administrator Systemu IBM NOTES / DOMINO
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie oraz wdrażanie aplikacji dla systemu IBM Domino

  • Opracowywanie dokumentacji dla projektowanego software-u

  • Utrzymanie aplikacji zgodnie z postanowieniami umów Service Level Agreement oraz standardami jakości

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość IBM Lotus Domino

  • Znajomość języków programowania dla Lotus Domino: Formula Language, Lotus Script, X-Pages

  • Znajomość języków programowania Java Script, HTML, CSS

  • Znajomość technik programowania aplikacji internetowych

  • Umiejętność obsługi MS Windows Server OS

  • Umiejętność rozumienia i tworzenia dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-24 - 2018-08-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_embedded_engineer_pomorskie_20130122_094504