nr oferty: 93641 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Serwisant sprzętu komputerowego
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modyfikacja instrukcji oraz procedur

  • ewidencjonowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania

  • przygotowywanie ofert, dokonywanie zamówień i zakupów oprogramowania i sprzętu komputerowego

  • prowadzenie i nadzór nad pracami montażowymi

  • doraźne naprawy sprzętu komputerowego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę

  • ciekawą pracę

  • wsparcie doświadczonych pracowników w trakcie realizacji zadań

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia

  • realną szansę na rozwój zawodowy w ramach organizacji

  • przyjazne środowisko pracy

Wymagania:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie techniczne, profil informatyczny bądź pokrewny)

  • dyspozycyjność min. 30 godz. tygodniowo

  • prawo jazdy kat. B

  • zainteresowanie technologiami informatycznymi

Miejsce pracy:
Gliwice, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystent_asystenka_ze_znajomoscia_jezyka_francuskiego_wielkopolskie_20131024_102027